MAN TGL 8.180 EURO 6 TAIL LIFT 151.500 KM AIRCO MANUAL GEARBOX NL-TRUCK
€11.950
2014
151.500 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2014
Bandenmaat: 215/75 R17.5
Vooras: Max. aslast: 3400 kg; Meesturend; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras: Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 5200 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel linksbinnen: 80%; Bandenprofiel linksbuiten: 80%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 80%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 80%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Bandenmaat: 215/75 R17.5
Vooras: Max. aslast: 3400 kg; Meesturend; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras: Dubbellucht; Differentieelslot; Max. aslast: 5200 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel linksbinnen: 80%; Bandenprofiel linksbuiten: 80%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 80%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 80%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2014
Bandenmaat: 215/75 R17.5
Vooras: Max. aslast: 3400 kg; Meesturend; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras: Dubbellucht;
Bandenmaat: 215/75 R17.5
Vooras: Max. aslast: 3400 kg; Meesturend; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 80%; Bandenprofiel rechts: 80%
Achteras: Dubbellucht;
Algemene kenmerken
| Merk | MAN |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 5210 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 4580 cc |
| Laadvermogen | 2280 kg |
| Max. gewicht | 7490 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.