HEIWO N/A LPRS 18 ZIJDEUR LAADKLEP STUURAS KACHEL IN SUPER CONDITIE
Op aanvraag
2022
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2022
Bandenmaat: 445/45 R19.5
Merk assen: Continental R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
HEIWO
Bandenmaat: 445/45 R19.5
Merk assen: Continental R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
HEIWO
Constructiejaar: 2022
Bandenmaat: 445/45 R19.5
Merk assen: Continental R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenp
Bandenmaat: 445/45 R19.5
Merk assen: Continental R
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Bandenprofiel links: 30%; Bandenp
Algemene kenmerken
| Merk | HEIWO |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9000 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 24000 kg |
| Max. gewicht | 33000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.