Schmitz Cargobull SCF 24 G-45 EURO LIGHT SGF*S3 FULL ADR ALL CLASSES 40-45 FT. DISC BRAKES LIFT AXLE NEW CONDITION
Op aanvraag
2019
0 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2019
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 2: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 3: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Goodyear R; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2019
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofi
Bandenmaat: 385/55 R22.5
Remmen: schijfremmen
Vering: luchtvering
Achteras 1: Max. aslast: 9000 kg; Merk assen: Continental R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofi
Algemene kenmerken
| Merk | Schmitz Cargobull |
|---|---|
| Brandstof | Overig |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 4280 kg |
|---|---|
| Laadvermogen | 34720 kg |
| Max. gewicht | 39000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 0 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.