Scania R500 NGS FULL AIR RETARDER 638.000 KM BELGIUM-TRUCK
Op aanvraag
2019
638.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2019
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 385/55R22.5; Lichtmetalen velgen; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 385/55R22.5; Lichtmetalen velgen; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2019
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 385/55R22.5; Lichtmetalen velgen; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%<
Merk assen: Michelin R
Remmen: schijfremmen
Vooras: Bandenmaat: 385/55R22.5; Lichtmetalen velgen; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%<
Algemene kenmerken
| Merk | Scania |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 8310 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12742 cc |
| Laadvermogen | 12190 kg |
| Max. gewicht | 20500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.