Scania R380 HIGHLINE FULL AIR TAIL LIFT 650x250x247 CM INSIDE HOLLAND-TRUCK
€13.750
2006
603.500 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2006
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Hankook R; Bandenprofiel linksbinnen: 80%; Bandenprofiel linksbuiten: 80%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 80%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 80%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Hankook R; Bandenprofiel linksbinnen: 80%; Bandenprofiel linksbuiten: 80%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 80%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 80%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2006
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbell
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Giti R; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbell
Algemene kenmerken
| Merk | Scania |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9490 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 11705 cc |
| Laadvermogen | 9510 kg |
| Max. gewicht | 19000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.