MAN TGX 18.460 EURO 6 SMART TACHO 2X TANKS PARK AIRCO 675.000 KM NL-TRUCK 2 PIECES AVAILABLE
€13.500
2017
675.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2017
Bandenmaat: 315/70 R22.5
Vooras: Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Bandenmaat: 315/70 R22.5
Vooras: Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Bridgestone R; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Constructiejaar: 2017
Bandenmaat: 315/70 R22.5
Vooras: Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Dubbellucht
Bandenmaat: 315/70 R22.5
Vooras: Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 60%; Bandenprofiel rechts: 60%
Achteras: Dubbellucht
Algemene kenmerken
| Merk | MAN |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 7821 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12419 cc |
| Laadvermogen | 12679 kg |
| Max. gewicht | 20500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 4 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 2 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.