Scania R 500 A 6X2/4 V8 KING MANUAL GEARBOX RETARDER PTO TOP CONDITION NL TRUCK
€27.500
2012
1.113.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2012
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Achteras 2: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 90%; Bandenprofiel rechts: 90%
Achteras 2: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 30%; Bandenprofiel linksbuiten: 30%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 30%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 30%
Constructiejaar: 2012
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; M
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 40%; Bandenprofiel rechts: 40%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; M
Algemene kenmerken
| Merk | Scania |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 9270 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 15607 cc |
| Laadvermogen | 17230 kg |
| Max. gewicht | 26500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.