DAF XF 480 SSC FAN RETARDER/INTARDER FULL AIR TRS COOLING HYDRAROLLS HOLLAND-TRUCK
Op aanvraag
2018
1.431.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2018
Merk assen: Michelin R
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 1: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 40%; Bandenprofiel linksbuiten: 40%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 40%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 40%; Reductie: enkelvoudige reductie
Achteras 2: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Merk assen: Michelin R
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 1: Bandenmaat: 315/70 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Bandenprofiel linksbinnen: 40%; Bandenprofiel linksbuiten: 40%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 40%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 40%; Reductie: enkelvoudige reductie
Achteras 2: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2018
Merk assen: Michelin R
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 1: Bandenmaat:
Merk assen: Michelin R
Vooras: Bandenmaat: 385/55 R22.5; Max. aslast: 8000 kg; Meesturend; Bandenprofiel links: 50%; Bandenprofiel rechts: 50%
Achteras 1: Bandenmaat:
Algemene kenmerken
| Merk | DAF |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 13685 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12902 cc |
| Laadvermogen | 13315 kg |
| Max. gewicht | 27000 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.