DAF CF 75.310 MANUAL GEARBOX AIRCO EURO 3 ONLY 208.000 KM SUPER CONDITION HOLLAND-TRUCK
Op aanvraag
2004
208.000 KM
Omschrijving
Constructiejaar: 2004
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Dunlop R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Bandenmaat: 2965/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Dunlop R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Liftas; Max. aslast: 7500 kg; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 2: Bandenmaat: 2965/80 R22.5; Dubbellucht; Max. aslast: 11500 kg; Merk assen: Michelin R; Bandenprofiel linksbinnen: 20%; Bandenprofiel linksbuiten: 20%; Bandenprofiel rechtsbinnen: 20%; Bandenprofiel rechtsbuiten: 20%; Reductie: enkelvoudige reductie
Schade: schadevrij
Neem voor meer informatie contact op met Sem de Wilde (+31653459633, info@semtrade.nl)
Constructiejaar: 2004
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Dunlop R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/6
Vooras: Bandenmaat: 385/65 R22.5; Max. aslast: 7500 kg; Meesturend; Merk assen: Dunlop R; Bandenprofiel links: 30%; Bandenprofiel rechts: 30%
Achteras 1: Bandenmaat: 385/6
Algemene kenmerken
| Merk | DAF |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| BTW | BTW-voertuig |
| Conditie | Nieuw |
| Algemene staat | Zeer goed |
Eigenschappen
| Ledig gewicht | 11480 kg |
|---|---|
| Cilinder inhoud | 12400 cc |
| Laadvermogen | 15020 kg |
| Max. gewicht | 26500 kg |
Technische specificaties
| As configuratie | 6 x 2 |
|---|---|
| Aantal assen | 3 |
| Transmissie | Automaat |
Extras
WESTLAND, PRACHTLAND
Westland: het hart van Nederland! Dé doorgangsroute voor transport van groente, fruit, bloemen en planten naar binnen- en buitenland. Grote kans dat je vaker dicht bij Semtrade in de buurt bent dan je denkt. Tijd voor een (tussen)stop op het Transportcentrum Westland, vlakbij de A20! Ook voor Engelse transporteurs een piece of cake , via de ferryverbinding
Hoek van Holland - Harwich.